Používáte zastaralý prohlížeč, který už se běžně nepoužívá. Pro správné zobrazení si prosím stahněte nový Internet Explorer nebo si stáhněte jiný prohlížeč. Například Google Chrome nebo Mozilla Firefox

Zavřít

Co je fitsystem?

Pokud jste se nevydali na cestu za poznáním rezervačního systému, nevadí, rádi bychom se Vám alespoň touto formou představili a pozvali Vás k nám do naší demoverze, ať si můžete vše naživo vyzkoušet.

přejít na demoverzi

Co je vlastně Fitsystem ?
Fitsystem je online rezervační systém přizpůsobený na míru všem lidem, kteří provozují jakékoliv sportovní aktivity, wellness & fitness centrum, sportovní centrum, kadeřnictví, bowling, masáže, pneuservis a mnoho dalších služeb. Jedná se o opravdu profesionální produkt, který ulehčí vaši práci při provozování jakýchkoliv služeb, které vyžadují rezervace.

Ulehčená práce = více času a žádná zbytečná práce s papíry. Jednou kliknete a o vše je postaráno.

Výhodou našeho rezervačního systému je jeho jednoduchost a přehlednost. Vše je navrženo tak, aby se člověk (klient nebo majitel systému) okamžitě zorientoval v rezervačním systému a během pár sekund už obsluhoval veškeré rezervace.

Online rezervační systém je modulární, při instalaci si vyberete jen ty moduly, ktré potřebujete mít v systému. Nic navíc se Vám v rezervačním systému nebude zobrazovat. I z tohoto důvodu je systém tak přehledný a jednoduchý. Více o mudulech se můžete dozvědět v sekci moduly rezervačního systému.

Nedílnou součástí systému je i jeho bezpečnost. Všechna data jsou zabezpečená a pravidelně zálohována. Stejně tak náš server, na kterém rezervační systém běží, je chráněn proti útokům a výpadkům.

Chcete začít používat Fitsystem ?

Líbilo se Vám naše DEMO a chtěli byste systém začít používat ?

Věděli jste o tom, že si rezervační systém můžete založit sami bez toho, aby jste nám museli volat a čekat několik hodin či dnů než budete mít systém připravený k použití ?

přejít na objednávku

Sami si “naklikáte” co v online rezervačním systému chcete využívat, co vyhovuje právě vašim službám. Pokud byste si nevěděli rady, mile rádi Vám s tím pomůžeme, stačí nás kontaktovat přes kontaktní formulář.

Vlastníte franšízu ?

Vlastníte li franšízu a hledáte vhodný rezervační systém, ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře a domluvíme se na speciálních cenách přímo pro vás.

Nemáte webové stránky ?

Nemáte ještě internetové stránky a hledáte vhodnou firmu, která by Vám je vytvořila ? Jste opět na správné cestě,  zabýváme se totiž také tvorbou internetových stránek, informačních systémů a mobilních aplikací.

Je výhodnější mít jak online rezervační systém, tak webové stránky u jedné firmy, protože vždy budete komunikovat jen s jedním člověkem a nebudete muset přemýšlet, u koho máte objednány veškeré vaše služby.

Více informací a reference můžete vidět na stránkách www.1vision.cz